Ekologia? Eko Torba!

eko torbyEkologia jest jednym z ważniejszych tematów początku XXI wieku. Każdy z nas codziennie o niej słyszy, a większość firm zajmujących się produkcją artykułów konsumenckich dba o ekologiczny wizerunek. Jeśli i naszej firmie zależy na dbaniu o środowisku, warto zapoznać się z ciekawym elementem promocyjnym jakim są eko torby.

Pierwszym elementem, który zauważa konsument po zakupie produktu jest jego opakowanie. Jeśli procesy produkcyjne towarów oferowanych przez naszą firmę są przyjazne środowisku i chcemy to podkreślić warto zainwestować w torby eko. Zrobione z brązowego papieru, powstałego z recyklingu są nieszkodliwe dla środowiska. Grubość papieru jest na tyle duża żeby utrzymać nawet ciężkie elementy. A estetyczny minimalistyczny wygląd takiej torby sprawia, że jest ładna. Aby podkreślić indywidualność, na torbach można wykonać nadruk, który dodatkowo będzie promocją naszej firmy.

Jeśli dotychczasowe argumenty Cię nie przekonały i nadal zamierzasz używać w swoim przedsiębiorstwie toreb plastikowych, to może czas rozkładu, każdego z dwóch materiałów Cię przekona. Papier rozkłada się w środowisku około sześciu miesięcy i wchłania się całkowicie. Plastikowi zajmuje to około czterystu pięćdziesięciu lat. Różnica jest olbrzymia.
Dlatego jeśli zależy Ci na środowisku, a przy okazji chcesz, żeby Twoja marka była przez to rozpoznawalna, warto zainwestować w torby papierowe, które są przyjazne dla środowiska. Taka forma opakowania jest przy okazji efektownym rodzajem opakowania i promocji Twoich produktów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s